Dla Wojska 

Jest 47 produktów.

Podkategorie

Wojskowe PDA

Przenośne komputery Winmate klasy Defence Rugged wzmacniają personel obrony w terenie dzięki zaawansowanej platformie komputerowej połączonej z wyjątkowo wytrzymałą obudową. Wyposażony w ekrany czytelne w słońcu i ekrany dotykowe kompatybilne z rękawiczkami dla łatwego dostępu podczas misji. Zgodność z MIL-STD, aby wytrzymać ekstremalne warunki strefy walki. 

Wojskowe Tablety

Wytrzymałe tablety klasy obronnej gwarantują niezawodność w ekstremalnych warunkach. Łącząc potężną platformę obliczeniową z wyjątkowo wytrzymałą obudową stworzoną z myślą o strefach walki, 

Wojskowe Panele PC

Gama wytrzymałych urządzeń komputerowych Winmate do zastosowań obronnych. Każde urządzenie przechodzi rygorystyczne testy w celu zapewnienia najwyższej wydajności i niezawodności w operacjach obronnych, takich jak tandardy MIL-STD-461 i MIL-STD-810G, które odzwierciedlają ekstremalne warunki, takie jak zmienne temperatury i wilgotność, wstrząsy, upadki i wibracje. 

Wojskowe wyśwetlacze

Asortyment wytrzymałych wyświetlaczy Winmate jest bardzo szeroki. Każde urządzenie przechodzi rygorystyczne testy w celu zapewnienia najwyższej wydajności i niezawodności w operacjach obronnych, takich jak standardy MIL-STD-461 i MIL-STD-810G, aby odzwierciedlić ekstremalne warunki, takie jak zmienne temperatury i wilgotność, wstrząsy, upadki i wibracje.

na stronę
1 Komentarz (y)
LCD 8,4/ Intel® Pentium® N4200 Apollo Lake 2,5 GHz/  8 GB SODIMM DDR3L-1866 / 64GB M.2 SSD
1 Komentarz (y)
M320TF-MIL  32” 4K UHD Winmate LCD wojskowy 
1 Komentarz (y)
W32L100-MLA1FP/FG-4K 32” 4K  Winmate LCD wojskowy 
1 Komentarz (y)
W40L100-MLM1FG  40” 4K  Winmate LCD wojskowy 
1 Komentarz (y)
17-calowy, wzmocniony wyświetlacz 
1 Komentarz (y)
Wzmocniony wyświetlacz 19"
1 Komentarz (y)
Wzmocniony wyświetlacz  20.1"
1 Komentarz (y)
Wzmocniony wyświetlacz  24"
1 Komentarz (y)
Wzmocniony wyświetlacz  32"
Pokazuje 1 - 9 z 47 elementów
Dla Wojska

Winmate oferuje wytrzymałe komputery i  wyświetlacze, które zostały opracowane zgodnie z wymagającymi standardami sił zbrojnych (MIL-STD). Te urządzenia klasy obronnej zostały stworzone do użytku w krytycznych obszarach bojowych.