    R12IB3S-IPM2WT
    • p12 1 1
    Intel Celeron N2930 1.83GHz/4GB RAM/128GB/12,1″ 1024×768
    • p12 1 1
    Tagi produktów
    NOWE PRODUKTY:
    • P400M9 DMR P400M9-DMR
    • P400M9 P400M9
    • Wytrzymałe PDA E500QK Wytrzymałe PDA E500QK
    • Opis
    • Specyfikacja Techniczna
    • Pobieranie
    • Wyświetlacz LCD TFT XGA o przekątnej 12,1 cala
    • Procesor Intel® Celeron® Bay Trail-M N2930, 1,83 GHz
    • SODIMM DDR3L 1600/1333, maks. 8 GB
    • Przód o stopniu ochrony IP65 przed wodą i pyłem
    Rozmiar
    12,1 cali
    Rozdzielczość
    1024×768
    Dotyk / Szkło
    Rezystancyjny ekran dotykowy (opcjonalnie)
    Szkło ochronne bez funkcji dotykowej (opcjonalnie)
    Jasność
    500 nitów
    Kontrast
    1000:1
    Kąty widzenia
    Aktywne pole
    245.76×184.32 mm
    Procesor
    Intel Celeron N2930 1.83GHz (do 2.16GHz)
    Pamięć RAM
    1 x SO-DIMM, DDR3L 1600 MHz, 4 GB
    8 GB (opcjonalnie)
    Dysk
    1 x mSATA SSD 128GB.
    mSATA SSD do 512GB. (opcjonalnie)
    Kontroler ethernetu
    2 x Intel® Ethernet Controller
    System operacyjny
    Windows 10 IoT Enterprise (64 bit) (opcjonalnie)
    Linux Ubuntu 20.04 (opcjonalnie)
    WLAN
    Wsparcie (opcjonalnie)
    BT
    Wsparcie (opcjonalnie)
    Wymiary
    324 x 274 x 57 mm
    Wycięcie
    303 x 234.5mm
    Uchwyt
    Montaż na panelu
    Uchwyt VESA
    Obudowa
    Metalowa obudowa
    System chłodzenia
    Design bez wentylatora
    Port USB
    1 x USB3.2 Gen1x1 (Typu A)
    1 x USB2.0 (Typu A)
    Port szeregowy
    1 x RS232/422/485 (Domyślnie RS232)
    1 x RS232
    LAN
    2 x Giga LAN RJ45 Kontroler
    Wideo
    1 x HDMI 1.4 (opcjonalnie)
    Dźwięk
    2 x Głośnik
    Port rozszerzeń
    1 x gniazdo mPCIe (dla modułu Wifi o połowę mniejszego)
    Wskaźniki
    1 x wskaźnik LED zasilania
    1 x wskaźnik LED dysku
    Pokrętło jasności
    1 x pokrętło regulacji jasności
    mini PCIe
    1 x mini PCIe (dla WLAN)
    Wejście zasilania
    1 x 12V DC, 2.5φ DC jack
    Wilgoć pracy
    od 30% do 90% RH, bez kondensacji
    Temperatura pracy
    -20°C do 60°C
    Temperatura przechowania
    -30°C do 70°C
    Klasa IP
    Przód IP65
    Certyfikaty
    CE, FCC
    Przyciski
    1 x przycisk zasilania
    1 x przycisk resetowania
    Akcesoria
    Przejściówka 100~240V AC na DC
    Kabel zasilający
    Śruby VESA
    Klipsy montażowe
    Moc znamionowa
    12V DC
    Adapter
    12V 50W