Rozwiązanie dla bezpieczeństwa publicznego

Komunikacja radiowa bezpieczeństwa publicznego o znaczeniu krytycznym.

Wyzwania branżowe

Aby zapewnić skuteczne działanie agencji bezpieczeństwa publicznego, takich jak policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe, służby bezpieczeństwa publicznego polegają na łączności radiowej.

W miarę rozwoju miast szybki wzrost liczby ludności stwarza nowe wyzwania dla zarządzania bezpieczeństwem publicznym:

  • Jedno zdarzenie awaryjne angażuje wiele zespołów ze straży pożarnej, policji, pogotowia ratunkowego, cywilów korzystających z różnych sieci radiowych od VHF, UHF po telefony LTE/4G, jak je zintegrować w system sieciowy?
  • Prosta komunikacja głosowa nie jest już w stanie sprostać różnorodnym potrzebom użytkowników, w przyszłości pojawią się wymagania dotyczące aplikacji usług multimedialnych, takich jak obrazy, filmy i pozycjonowanie.
  • Jak osiągnąć łączność na odległość, pozbywając się kajdan odległości między centrum dowodzenia a polem?
  • Potrzebujesz sposobu na zapisanie całej historii komunikacji w celu śledzenia na wszelki wypadek.

Przegląd

Winmate Radio Gateway i PoC oferuje rozwiązanie interoperacyjne do łączenia platform pasm WCDMA i LTE z głosem i radiem w jednym małym pudełku lub telefonie komórkowym, użytkownicy mogą natychmiast rozszerzyć się na różne sieci radiowe, częstotliwości lub punkty końcowe, umożliwiając w ten sposób bezproblemową komunikację w sieciach. Ponadto Radio Gateway i PoC umożliwiają użytkownikom radiotelefonów bezpośrednie łączenie się z użytkownikami końcowymi SIP (np. SATCOM, telefony VoIP) i uczestniczenie w konferencjach głosowych.

Co to jest PoC i brama radiowa

Radio Winmate PoC (Push-to-Talk over Cellular) P400M9, które preinstaluje aplikację Larzio, zapewnia natychmiastowe połączenia grupowe, usługi dowodzenia i wysyłki przez sieci 3G, 4G i WLAN, dzięki czemu można korzystać z ogólnoświatowego zasięgu i bezproblemowej komunikacji, a nie tylko transmisji głosowej ale także transmisji danych.

Winmate Radio Gateway RG100 zapewnia użytkownikom radiotelefonów połączenie i integrację z WWAN/WLAN/VHF/UHF i VoLTE/VoWiFi za pośrednictwem Larzio APP i chmury, które mogą wykorzystywać w globalnym dostępie do centrów dowodzenia i kontroli, smartfonów, telefonów programowych lub sieci publicznych.

Co to jest Larzio?

Scenariusz użytkownika

Podstawowe możliwości / zalety

Brak limitu komunikacji

  • Dzięki integracji różnych protokołów możesz kontaktować się ze swoim zespołem z dowolnego miejsca, bez ograniczeń związanych z różnymi gadżetami i odległościami.

Bezpieczeństwo

  • Kompletne rekordy kontaktów: Każda wiadomość jest dostarczana z dziennikiem i zapisem. Nigdy więcej sporu z tym, co on mówi lub ona mówi.
  • Dzięki aplikacji Larzio Radio rozmowa zostanie automatycznie nagrana i zapisana w formacie MP3.

Redukcja kosztów

  • Obniż opłaty za połączenia lokalne/międzynarodowe i komunikuj się ze swoim zespołem tak często, jak chcesz.
  • Bądź kompatybilny ze starszym sprzętem radiowym.

Mobilność

  • Zintegrowana aplikacja Larzio, która może obsługiwać mówiący pulpit nawigacyjny, śledzenie pozycji i przesyłanie danych – wszystko w jednym urządzeniu przenośnym.

Uzyskaj bezpłatną konsultację dotyczącą rozwiązania w zakresie energii i usług użyteczności publicznej

Niezależnie od Twoich celów, Winmate jest tutaj, aby Ci pomóc. Jeśli koncentrujesz się na zwiększeniu szybkości obsługi, poprawie wyników finansowych, ekspansji za pośrednictwem nowych kanałów, dodawaniu lokalizacji, badaniu franczyzy lub maksymalizacji lojalności klientów. Winmate zapewnia wytrzymałe rozwiązania mobilne, które są w stanie zwiększyć produktywność w terenie. Nasze wytrzymałe rozwiązania mobilne są zbudowane tak, aby wytrzymać rygory najtrudniejszych środowisk i mają na celu poprawę wydajności i produktywności pracowników terenowych. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów, aby poznać sprzęt, który najlepiej pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

Zadaj pytanie

Produkty Powiązane

Brama radiowa

P400M9-DMR

Wytrzymałe tablety z Androidem

M700DQ8

Wytrzymałe tablety z systemem Windows

S101TG

New

Wytrzymałe Laptopy

L140TG-3

Wytrzymałe Laptopy

L140TG-4

Brama radiowa

RG100