Rozwiązanie kontrolera robotów

Kontroluj i zarządzaj swoim projektem automatyzacji za pomocą wytrzymałych rozwiązań komputerowych.

Wyzwania branżowe

Przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy uniemożliwiły stosowanie ręcznych urządzeń spawalniczych w zakładach produkujących samochody, ponieważ stały się one zbyt duże i nieporęczne. Ponadto minimalna odległość między uchwytem spawalniczym a operatorem jest niezbędna, aby zapobiec zagrożeniom związanym z promieniowaniem. Przy pomocy robotów umieszczających części paneli na stanowiskach łączenia i spawających je, pracownicy muszą jedynie załadować stanowiska i monitorować maszyny. Proces ten gwarantuje bezpieczeństwo, lepszy proces produkcyjny i jakość.

Montaż samochodów, jak i innych pojazdów, wymaga dokładności i precyzji. Inteligentne i pewne ręce zrobotyzowanych monterów są obecnie niemal koniecznością. Ponieważ samochody stają się coraz bardziej złożone i zawierają więcej elektroniki i środków bezpieczeństwa, roboty montażowe są bardzo potrzebne do uruchamiania aplikacji dla głównych i mniejszych komponentów – robotów malarskich, dozujących, uszczelniających, spawalniczych itp.

 • Zbieranie danych z systemu automatyzacji robotów
  Optymalizacja zalet precyzyjnej produkcji robotów poprzez zbieranie danych z procesów maszynowych w celu opracowania lepszych systemów produkcyjnych, uczenia maszynowego i rozwoju.
 • Zakurzone środowisko, silne wibracje i częste upadki
  Urządzenia używane w warsztacie są często narażone na upadki, silne wstrząsy wózka narzędziowego oraz pracę w zapylonym środowisku.
 • Wyświetlanie kompleksowych diagramów i wykresów
  Trudno jest dokładnie zdiagnozować pojazd bez diagramów, wykresów i wykresów opisujących stan samochodu. Urządzenie musi być wystarczająco duże, aby wyświetlać wystarczające informacje o pojeździe i plany testów, ale przenośne, aby można je było nosić w warsztacie.
 • Praca w rękawiczkach
  Mechanicy samochodowi zwykle pracują w rękawiczkach, aby przeprowadzać przeglądy samochodów, a czasami muszą korzystać z ekranu dotykowego urządzenia IT w rękawiczkach.

Przegląd

Winmate rozumie wymagania tych szybkich, trudnych środowisk i zaprojektował serię interfejsów HMI klasy przemysłowej, które zapewniają wydajność, funkcjonalność i konstrukcję, aby umożliwić zwiększoną produktywność i efektywność w hali produkcyjnej. Wielodotykowe ekrany Winmate wykraczają poza standardowe przemysłowe komputery panelowe dzięki eleganckiemu wzornictwu od krawędzi do krawędzi, wytrzymałej konstrukcji, dużej wydajności, pełnej gamie opcji we/wy i elastycznym opcjom montażu. Nasze zaawansowane komputery PC z panelem wielodotykowym maksymalizują wydajność, niezależnie od tego, czy są używane w sterowni, automatyzacji maszyn, monitorowaniu linii montażowej, terminalach użytkownika czy wewnątrz ciężkich maszyn.

Wytrzymałe rozwiązania Winmate IoT Factory Automation obejmują:

 • Wytrzymały laptop / tablet / PDA
 • PPC ze stali nierdzewnej
 • Wyświetlacz HMI
 • Komputery wbudowane
 • Komputer pudełkowy
 • Brama IoT
 • Wbudowana płyta
 • Serwer Rackowy

Co to jest wytrzymały laptop

Twardy jest często nadużywany w reklamach laptopów. Ale prawdziwa sprawa wytrzymałych laptopów to coś więcej niż tylko dodatkowy zderzak chroniący przed niewielkimi turbulencjami i uderzeniami. Prawdziwe wytrzymałe laptopy są przystosowane do różnych rodzajów niewłaściwego użytkowania, takich jak brutalna praca w terenie w hali produkcyjnej, całodobowa produkcja itp.

Właściwy wytrzymały laptop będzie miał co najmniej dwie formy certyfikacji. Jednym z nich jest Military Standard MIL-STD, który potwierdza, że ​​sprzęt został przetestowany w różnych trudnych sytuacjach, pierwotnie opracowanych dla urządzeń wojskowych. Drugi to Ingress Protection, stopień ochrony IP, który weryfikuje ochronę przed brudnym, zapylonym środowiskiem, wilgocią i wodą. Bez tych certyfikatów wytrzymałość urządzenia można uznać za zwykły marketing.

Z łatwością zabierz swoją cyfrową pomoc mobilną

Zbudowane do użytku mobilnego wytrzymałe tablety, laptopy, komputery panelowe i HMI Winmate są dostarczane z różnymi mocowaniami, stacjami dokującymi i akcesoriami ułatwiającymi korzystanie z nich podczas pracy. Od stacji dokujących do pojazdów, uniwersalnych zestawów montażowych, uchwytów i pasów naramiennych itp.

Oferujemy szereg opcji dostosowywania wytrzymałych komputerów do projektów, które wymagają unikalnych konfiguracji dla określonych aplikacji lub zadań.

Wytrzymałe komputery wysokiej jakości Winmate

Nasi eksperci oferują kompleksowe usługi, od konceptualizacji i rozwoju produktu po programy produkcyjne i serwisowe. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej linii produktów, skontaktuj się z naszym zespołem, aby porozmawiać z oddanym profesjonalistą.

Scenariusz użytkownika

2023 03 20 02h20 32

Podstawowe możliwości / zalety

Najlepsze wrażenia dotykowe

 • Duży, pojemnościowy ekran wielodotykowy, który umożliwia przeglądanie i interpretację danych przechwyconych z pojazdu w dowolnym miejscu. Doświadcz intuicyjnych elementów sterujących użytkownika, powiększania, stukania, przewijania i innych gestów w rękawiczkach lub bez.
2023 03 20 02h21 01
2023 03 20 02h21 26

Doskonałość jakości w branży motoryzacyjnej

 • Winmate zdobył różne nagrody za doskonałość jakości dzięki naszemu zaangażowaniu w dostarczanie klientom wiodących narzędzi komunikacyjnych klasy przemysłowej. W Winmate posiadamy wiedzę inżynierską i strategiczne partnerstwa z wiodącymi firmami technologicznymi, a także ściśle współpracujemy z różnymi producentami OEM, aby ulepszać urządzenia, aby spełniały potrzeby współczesnych producentów i sprzedawców samochodów.

Wytrzymała, ale stylowa konstrukcja

 • Ze względu na trudne warunki pracy niezbędny jest wytrzymały laptop, który może normalnie pracować i wytrzymać upadki, silne wibracje i zalanie wodą. Nasze wydajne urządzenia mobilne zostały przetestowane zgodnie z normami wojskowymi pod kątem odporności na upadki, wibracje i wstrząsy oraz stopnia ochrony IP65 w zakresie ochrony przed wodą i kurzem.
2023 03 20 02h21 45
2023 03 20 02h22 05

Wiele metod gromadzenia danych

 • Konsumenci oczekują szybkiej i wysokiej jakości obsługi. Winmate zapewnia wytrzymałe urządzenia mobilne i wyświetlacze z wszechstronną łącznością i wbudowanymi opcjami wprowadzania danych, takimi jak skaner kodów kreskowych, czytnik RFID/NFC, czytnik kart MSR/inteligentnych itp., aby wspierać szybsze wprowadzanie i transmisję danych w fabryce i centrum zarządzania.

Bezpieczeństwo i standardy

 • Atesty / Oznakowanie

  – CE, FCC, IC

 • Stopień ochrony IP65

  – Wodo i pyłoszczelny

 • Testowane zgodnie z normą MIL-STD 810G/H

  – Przetrwaj wstrząsy, wibracje, upadki

Uzyskaj bezpłatną konsultację dotyczącą rozwiązania w zakresie energii i usług użyteczności publicznej

Niezależnie od Twoich celów, Winmate jest tutaj, aby Ci pomóc. Jeśli koncentrujesz się na zwiększeniu szybkości obsługi, poprawie wyników finansowych, ekspansji za pośrednictwem nowych kanałów, dodawaniu lokalizacji, badaniu franczyzy lub maksymalizacji lojalności klientów. Winmate zapewnia wytrzymałe rozwiązania mobilne, które są w stanie zwiększyć produktywność w terenie. Nasze wytrzymałe rozwiązania mobilne są zbudowane tak, aby wytrzymać rygory najtrudniejszych środowisk i mają na celu poprawę wydajności i produktywności pracowników terenowych. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów, aby poznać sprzęt, który najlepiej pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

Zadaj nam pytanie

Produkty Powiązane

Seria B ze stali nierdzewnej IP65 z przyciskami

W10IB3S-SPH2-B

New

Wytrzymałe Laptopy

L140TG-3

Tablet przemysłowy

Tablet Przemysłowy S101EK

Wytrzymałe tablety z Androidem

M700DM9