Rozwiązanie morskie

Żegluj płynnie z falą zatwierdzonych rozwiązań morskich Winmate

Wyzwania branżowe

W działalności morskiej i siłach morskich szybka, niezawodna i trwała technologia ma kluczowe znaczenie. Winmate oferuje produkty morskie, które charakteryzują się konstrukcją klasy przemysłowej i przechodzą rygorystyczne testy wykraczające poza zgodność ze standardami wojskowymi, aby zapewnić bezpieczeństwo i wydajność. Innowacyjny komputer Marine Panel PC, wyświetlacz i wytrzymały komputer wbudowany zapewniają moc, łączność z urządzeniami peryferyjnymi oraz możliwość sterowania i zasilania wielu mechanizmów elektronicznych i narzędzi jednocześnie, spełniając jednocześnie standardy wyposażenia morskiego DNVGL-CG-0339, IEC60945 i IACS E10.

Aby spełnić wymagania prawne przemysłu morskiego, Winmate oferuje certyfikowane rozwiązania do nawigacji, monitorowania i nadzoru statków oraz systemy automatyki statków. Winmate rozumie potrzeby przemysłu morskiego i dostarcza rozwiązania dla wyzwań przemysłowych:

 • Ekstremalne środowiska
  Naval stacje robocze i komputery panelowe są narażone na ekstremalne warunki, takie jak zmiany temperatury, silne wibracje, krople wody.
 • Dokładne wyświetlanie map
  Dokładne wyświetlanie map ma kluczowe znaczenie w zastosowaniach morskich.
 • Zbieranie danych
  Konieczność gromadzenia danych z kodów kreskowych, tagów RFID, zdjęć na miejscu i filmów z różnych źródeł.
 • Dzień, noc i zmierzch
  Monitor i ekran pokładowy muszą zapewniać widoczność w dzień, w nocy io zmierzchu.

Przegląd

Od ponad 25 lat Winmate Inc. ma długą historię na rynku morskim, dostarczając solidne i niezawodne rozwiązania dla naszych klientów i partnerów. Jesteśmy preferowanym dostawcą Marine IPC, komputerów panelowych ECDIS i wyświetlaczy flotowych dla wiodących producentów OEM na rynku morskim i dostarczamy rozwiązania dla ECDIS, radarów, automatyzacji i aplikacji komunikacyjnych. Solidne, a jednocześnie eleganckie konstrukcje oraz wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu morskich rozwiązań elektronicznych sprawiają, że Winmate Inc. jest liderem w tej dziedzinie.

Dążymy również do zapewnienia doskonałej dostępności naszych produktów, uznając potrzebę naszych klientów w zakresie terminowych dostaw i długoterminowej dostępności. Starannie dobieramy nasze komponenty, aby zapewnić rozszerzony stan budowy w fazie projektowania – ponadto mamy system do obsługi problemów EOL z korzyścią dla naszych klientów. Nasze rzeczy wykorzystują zalety bezpapierowej i bezkliszowej interakcji w obróbce o znaczeniu krytycznym, a wszystkie rozwiązania item gwarantują najwyższą profesjonalną jakość (CERTYFIKATY MARINE GRADE). Firma Winmate Inc. zdobyła szczególne uznanie, na przykład nagrodę „Taiwan Excellence Award 2021” w zestawieniu systemu tabletów Ultra Rugged.

Nasze morskie rozwiązania PPC, Display i Edge Computing obejmują:

 • Marine PPC — 15-24-calowy komputer panelowy Intel® Core™ i7-3517UE do zastosowań morskich.
 • Marine PPC — 10,4–24-calowy komputer panelowy Intel® Atom® N2600 do zastosowań morskich.
 • Marine PPC – 15~26″ Intel® Core™ i5-5350U Płaski PCAP ECDIS Marine Panel PC.

Co to są wytrzymałe komputery klasy morskiej

Komputery panelowe z certyfikatem morskim są przeznaczone do zastosowań morskich i integracji IoT w celu wspomagania nawigacji, monitorowania i nadzoru statków oraz systemów automatyki statków. Seria Marine firmy Winmate jest testowana pod kątem certyfikatów klasy morskiej, aby spełnić międzynarodowe przepisy morskie. Komputery panelowe Winmate ECDIS Marine są budowane i testowane zgodnie ze standardową certyfikacją DNV 2.4, IEC60945 i IACS-E10 do zastosowań morskich. Kalibracja kolorów pod kątem zgodności z ECDIS, przyciemnianie jasności, projekcyjny pojemnościowy ekran wielodotykowy, pojemnościowe klawisze dotykowe i szeroki zakres napięcia wejściowego 9-36 V DC.

Scenariusz użytkownika

2023 03 20 00h40 54
2023 03 20 00h41 08

Podstawowe możliwości / zalety

Kalibracja kolorów ECDIS

 • Wyświetlacze i komputery panelowe Winmate Marine można dostosować do trybu dziennego, zmierzchowego lub nocnego, aby dostosować się do każdej sytuacji oświetleniowej. CIE x, CIE y, CIE z są mierzone na podstawie 63 kolorowych tokenów na tryb (Dzień, Noc i Zmierzch). Te ustawienia kolorów są kalibrowane fabrycznie w celu uzyskania dokładnego odwzorowania kolorów, o którym mowa w normie IEC 61174. W modelach z kalibracją kolorów ECDIS szybkie klawisze funkcyjne umożliwiają natychmiastową regulację jasności w dowolnych trzech trybach.
2023 03 20 00h41 30
2023 03 20 00h42 03
DVN GL

Obecna nazwa obowiązuje od fuzji DNV (Det Norske Veritas) i GL (Germanischer Lloyd) w 2013 roku. Uproszczenie nazwy jest naturalną konsekwencją zakończonej fuzji i od kilku lat funkcjonuje jako w pełni zintegrowana firma.

Remi Eriksen, prezes i dyrektor generalny grupy, powiedział: „Połączyliśmy dwie wiodące firmy o uzupełniających się siłach i pozycji rynkowej, a połączenie tych dwóch nazw było właściwym rozwiązaniem w 2013 r. Jednak nie była to nazwa, która spłynęła z języka i wielu klienci już odnoszą się do firmy jako DNV. Nasza marka jest używana przez wielu naszych klientów do budowania zaufania wobec interesariuszy, a prostsza nazwa będzie jeszcze silniejszym znakiem zaufania dla naszych klientów w przyszłości, ale nadal niesie ze sobą wszystkie nasze mocne strony i dumne 157-letnie dziedzictwo w celu ochrony życia, mienia i środowiska”.

Certyfikat DNV

 • Certyfikat DNV jest uznawany za pieczęć wysokiej jakości, potwierdzającą przydatność wyświetlacza morskiego, wytrzymałego komputera panelowego i komputera wbudowanego do użytku w sektorze oceanicznym. Wymagania IEC określają standardową jakość, bezpieczeństwo i ochronę morskich rozwiązań komputerowych.

Certyfikat IEC 60945

 • Zatwierdzenie spełniające surowe wymagania branży w zakresie bezpieczeństwa i ochrony. Wszystkie przyrządy i komponenty używane na mostku statku, nawet te, które stanowią niewielką część krytycznej ramy, muszą być oceniane zgodnie z kryteriami i przepisami IEC 60945. DNV-GL (lub inne certyfikowane i zidentyfikowane wyróżniające się społeczności zewnętrzne) przeprowadzi audyt.
2023 03 20 00h44 14
IEC60945

Urządzenia, które mają być stosowane w systemach nawigacyjnych i radiokomunikacyjnych, powinny spełniać wymagania Publikacji IEC Nr 60945 „Wyposażenie i systemy nawigacji i radiokomunikacji morskiej – Wymagania ogólne – Metoda badań i wymagane wyniki badań”.

2023 03 20 00h48 45

Najlepsze wrażenia dotykowe

 • Wyświetlacze Winmate Marine i komputery panelowe są zbudowane z wykorzystaniem technologii łączenia optycznego. Zapewnia dokładne wrażenia dotykowe, wytrzymałość i długowieczność. Optycznie połączony monitor zapewnia również lepszą przejrzystość i czytelność w świetle słonecznym, odpowiedni do stacji roboczych na mostkach, centrów dowodzenia na statkach itp.

Uzyskaj bezpłatną konsultację dotyczącą rozwiązania w zakresie energii i usług użyteczności publicznej

Niezależnie od Twoich celów, Winmate jest tutaj, aby Ci pomóc. Jeśli koncentrujesz się na zwiększeniu szybkości obsługi, poprawie wyników finansowych, ekspansji za pośrednictwem nowych kanałów, dodawaniu lokalizacji, badaniu franczyzy lub maksymalizacji lojalności klientów. Winmate zapewnia wytrzymałe rozwiązania mobilne, które są w stanie zwiększyć produktywność w terenie. Nasze wytrzymałe rozwiązania mobilne są zbudowane tak, aby wytrzymać rygory najtrudniejszych środowisk i mają na celu poprawę wydajności i produktywności pracowników terenowych. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów, aby poznać sprzęt, który najlepiej pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

Zadaj nam pytanie

Produkty Powiązane

Wyświetlacz morski ECDIS

W24L100-MRA1FP

Wyświetlacz klasy morskiej

R15L600-MRM2

Wyświetlacz klasy morskiej

R19L300-MRA1

Morskie komputery panelowe

R10ID3S-MRM2

Morskie komputery panelowe

R19IH3S-MRA1FP

Morskie komputery panelowe

W26IH3S-MRA1FP