Rozwiązanie obronne

Potężna mobilna platforma komputerowa w wyjątkowo wytrzymałej obudowie.

Wyzwania branżowe

Obrona i inspekcja to misja 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W związku z tym wytrzymałe rozwiązania komputerowe muszą być naprawdę wytrzymałe i zgodne ze standardami wojskowymi MIL-STD 810F/G i MIL-STD 461E/F. Muszą wytrzymać ekstremalne warunki środowiskowe, takie jak wysoka i niska temperatura, wstrząsy, wibracje, wilgotność i spełniają wymagania dotyczące kontroli zakłóceń elektromagnetycznych. Ochrona przed zakłóceniami elektromagnetycznymi jest dodatkowo wzmocniona przez zastosowanie ekranowania ITO EMI. Winmate wykorzystuje złącza zasilania klasy wojskowej MIL-DTL-38999/1, aby zapewnić niezawodne zasilanie i wytrzymałość mechaniczną. Aby sprostać wymaganiom regulacyjnym przemysłu obronnego, Winmate oferuje rozwiązania do zadań obronnych, które przechodzą rygorystyczne testy w celu zapewnienia bezpieczeństwa i wydajności wykraczających poza standardowe normy obronne.

 • Ekstremalne warunki środowiskowe
  Aby zapewnić zgodność z MIL-STD-810G, Winmate testuje produkt pod kątem ekstremalnych warunków środowiskowych, takich jak wysoka i niska temperatura, wstrząsy, wibracje, wilgotność.
 • Zakłócenia elektromagnetyczne
  Aby zapewnić zgodność z normą MIL-STD-461F, szczegółowa specyfikacja testów gwarantuje, że produkt spełnia wymagania dotyczące kontroli zakłóceń elektromagnetycznych.
 • Niestabilne zasilanie
  Szerokie wejście zasilania i izolacja chronią komputer panelowy i wzmocnione tablety przed przepięciami.

Przegląd

Od ponad 25 lat Winmate jest producentem sprawdzonych w praktyce ulepszonych ekranów do zastosowań wojskowych, jest zaufaną firmą w zakresie ulepszonych zastosowań obronnych i przemysłowych. Winmate produkuje innowacyjne, wytrzymałe komputery i wyświetlacze z wyrafinowanymi funkcjami, takimi jak przetwarzanie wideo o niskim opóźnieniu, wysoka jasność, podświetlenie NVIS i lekkość, od szybkiego prototypowania spersonalizowanych układów po serie produkcyjne na pełną skalę, wzmocnione jednostki. Bezpośrednia kontrola Winmate nad kluczowymi etapami procedur obniża ceny, skraca czas realizacji produkcji i poprawia zarządzanie cyklem życia. Wytrzymałe komputery Winmate zanae są na całym świecie. IEE posiada certyfikat ISO 9001:2015 oraz MIL-STD-810G.

Nasze rozwiązania obronne obejmują:

 • Wytrzymały tablet z certyfikatem E-Mark
 • Wytrzymały komputer panelowy EN50155 EMC G-WIN

Co to są wytrzymałe tablety przenośne i laptopy

Winmate oferuje wytrzymałe mobilne tablety i laptopy, komercyjne systemy komputerowe klasy obronnej (COTS) oraz wytrzymałe wyświetlacze opracowane zgodnie z wymagającymi standardami specyfikacji sił zbrojnych (MIL-STD). Te solidne ekrany klasy obronnej zostały stworzone do użytku w obszarach o znaczeniu krytycznym, takich jak pojazdy naziemne, awionika i zastosowania morskie. Plany ulepszeń środowiskowych i funkcjonalnych są dostępne dla zastosowań obronnych i ochronnych na lądzie, morzu lub w powietrzu. Te ulepszenia są dodatkowo oferowane do zastosowań niemilitarnych wymagających systemów noktowizyjnych lub ekranowania EMI, takich jak przemysł motoryzacyjny, policja oraz poszukiwania i ratownictwo. Pomagamy zaprojektować i wyprodukować Twoje specjalne siły zbrojne i rozwiązania obronne.

Scenariusz użytkownika

2023 03 20 00h55 09

Podstawowe możliwości / zalety

Trudne, jak to tylko możliwe

 • Każdy komputer przenośny przechodzi rygorystyczne testy, aby zapewnić najwyższą wydajność i niezawodność w operacjach obronnych, takie jak standardy MIL-STD-461F i MIL-STD-810G, aby odzwierciedlić ekstremalne warunki, takie jak wahania temperatury i wilgotności, wstrząsy, upadki i wibracje. Niektóre z wybranych produktów spełniają wymagania MIL-STD-3009 typu 1 klasy B NVIS.
2023 03 20 00h55 34
2023 03 20 00h55 56

Złącza

 • Monitory paneli Winmate są wyposażone w złącza MIL-DTL-38999 typu I i III — wysokowydajne cylindryczne złącza.

Widoczność panelu i kontrola OSD

 • Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości jest w pełni wytrzymały, oferuje optymalną widoczność dzięki połączeniu optycznemu i łatwemu w obsłudze panelowi sterowania. Zaawansowana platforma obliczeniowa umożliwia szybsze wyszukiwanie i uzyskiwanie informacji w czasie rzeczywistym, zapewniając możliwość szybkiego reagowania.
2023 03 20 00h56 17
2023 03 20 00h56 42

Projekt skoncentrowany na centrum dowodzenia

 • Zwiększ efektywność personelu centrum dowodzenia i dyspozytorni. Zbuduj swoją ergonomiczną konsolę dowodzenia, która jest zgodna z precyzyjnymi potrzebami dzięki wyświetlaczowi Winmate 4K UHD, który oferuje doskonałą rozdzielczość i dokładne przedstawienie każdego szczegółu.

Bezpieczeństwo i standardy

 • Wszystkie produkty obronne Winmate są budowane i testowane zgodnie ze standardami obronnymi MIL-STD-810 i MIL-STD-461.

2023 03 20 00h58 04

MIL-STD-461E/F

 • MIL-STD-461 to norma obronna Stanów Zjednoczonych, która opisuje sposób testowania sprzętu pod kątem kompatybilności elektromagnetycznej.

  W szczególności MIL-STD-461F zawiera szczegółowe specyfikacje testowania, aby zapewnić, że emisje przewodzone (CE), przewodzona podatność (CS), emisje promieniowane (RE) i podatność na promieniowanie (RS) systemu mogą spełniać wymagania dotyczące kontroli zakłóceń elektromagnetycznych .

  • Metoda MIL-STD-461 — CE101/CE102: emisje przewodzone
  • Metoda MIL-STD-461 — RE101/RE102: Emisje promieniowane
  • Metoda MIL-STD-461 — CS101/CS106/CS109/CS114/CS115/CS116: podatność przewodzona
  • Metoda MIL-STD-461 — RS101/RS103: podatność na promieniowanie
2023 03 20 00h58 04

MIL-STD-810F/G

 • Seria testów MIL-STD-810 została zatwierdzona do użytku przez cały Departament Obrony Stanów Zjednoczonych (DoD).

  Norma opisuje zarządzanie środowiskiem i procesy inżynieryjne, które mogą mieć ogromną wartość w budowaniu zaufania do wartości środowiskowej i ogólnej trwałości projektu systemu.

  • MIL-STD-810 Metoda 501.4: Wysoka temperatura
  • MIL-STD-810 Metoda 502.4: Niska temperatura
  • MIL-STD-810 Metoda 507.4: Wilgotność
  • MIL-STD-810 Metoda 514.5: Wibracje
  • MIL-STD-810 Metoda 516.5: Wstrząs

Uzyskaj bezpłatną konsultację dotyczącą rozwiązania w zakresie energii i usług użyteczności publicznej

Niezależnie od Twoich celów, Winmate jest tutaj, aby Ci pomóc. Jeśli koncentrujesz się na zwiększeniu szybkości obsługi, poprawie wyników finansowych, ekspansji za pośrednictwem nowych kanałów, dodawaniu lokalizacji, badaniu franczyzy lub maksymalizacji lojalności klientów. Winmate zapewnia wytrzymałe rozwiązania mobilne, które są w stanie zwiększyć produktywność w terenie. Nasze wytrzymałe rozwiązania mobilne są zbudowane tak, aby wytrzymać rygory najtrudniejszych środowisk i mają na celu poprawę wydajności i produktywności pracowników terenowych. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów, aby poznać sprzęt, który najlepiej pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

Zadaj nam pytanie

Produkty Powiązane

Wytrzymałe komputery przenośne dla wojska

E500QK-ML

Wytrzymałe tablety wojskowe

M133KML(HB)

Komputery panelowe wojskowe

R10IB3S-MLT2

Morskie komputery panelowe

W24IH3S-MRA1FP

Serwer wojskowy

SV500S-ML