Rozwiązanie magazynowe i logistyczne

Zwiększ wydajność operacyjną dzięki komputerom montowanym w pojazdach zaprojektowanym do zastosowań w pojazdach.

Wyzwania branżowe

Zbieranie danych, zaawansowana komunikacja i łączność są niezbędne do wydajnej pracy magazynu. Wytrzymałe tablety i komputery mobilne Winmate umożliwiają automatyzację w magazynie. Zwiększa to obsługę materiałów, zmniejsza koszty związane z opóźnieniami operacyjnymi i usprawnia łańcuch dostaw. Wbudowany skaner kodów kreskowych lub czytnik RFID umożliwia śledzenie przesyłek przychodzących i wychodzących, jednocześnie przechowując i monitorując informacje o stanach magazynowych w czasie rzeczywistym. Sprawdź status przesyłki i natychmiast zlokalizuj rekordy inwentaryzacyjne. Zaawansowane opcje komunikacji umożliwiają nieprzerwaną komunikację i łączność.

 • Instalacja w pojeździe
  Sprzęt komputerowy dostosowany do potrzeb magazynów i logistyki musi być zgodny z metodami instalacji w pojeździe przy użyciu pamięci RAM lub uchwytów VESA.
 • Niestabilne zasilanie z pojazdu
  Niestabilność podczas uruchamiania i wyłączania może powodować awarie systemu i problemy z ponownym uruchomieniem. Komputery montowane w pojazdach, które są zasilane z pojazdu, muszą mieć rozwiązanie zapewniające stabilną pracę w sytuacjach niestabilnego zasilania.
 • Praca w chłodni
  W dużym środowisku magazynowym wózki widłowe zwykle poruszają się tam iz powrotem między chłodnią a normalnym składowaniem w temperaturze pokojowej. Wytrzymałe komputery muszą wykazywać taką samą stabilną wydajność zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach.
 • Bezpieczeństwo kierowcy
  Tablet PC w pojeździe nie może rozpraszać kierowcy.
 • Silne wibracje
  Komputery montowane w pojazdach lub tablety zainstalowane na wózku widłowym muszą być wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymać całodzienną pracę z wibracjami pochodzącymi z pojazdu.

Przegląd

Komputery Winmate montowane na pojazdach są zaprojektowane tak, aby bezproblemowo pasowały do ​​wózków widłowych i innych pojazdów w kompleksie magazynowym. Dzięki szerokiej gamie opcji montażu i wysokowydajnym procesorom Intel do wyboru, te VMC mogą zminimalizować błędy i usprawnić zarządzanie zapasami.

Rozwiązanie magazynowe i logistyczne Winmate obejmuje:

 • Komputery montowane w pojazdach z systemem Android
 • Komputery montowane w pojazdach z systemem Windows

Co to są komputery montowane w pojazdach

Komputery Winmate montowane na pojazdach są zaprojektowane tak, aby bezproblemowo pasowały do ​​wózków widłowych i innych pojazdów w kompleksie magazynowym. Dzięki szerokiej gamie opcji montażu i wysokowydajnym procesorom Intel, te wirtualne maszyny wirtualne z systemem Windows mogą minimalizować błędy i usprawniać zarządzanie zapasami.

Scenariusz użytkownika

2023 03 19 19h57 22
2023 03 19 19h57 41

Podstawowe możliwości / zalety

Łatwa instalacja w pojeździe

 • Dzięki zestawowi montażowemu RAM lub VESA komputery Winmate do montażu w pojazdach można łatwo podłączać i odłączać, aby używać ich w wózku widłowym lub pojeździe magazynowym i zabierać je ze sobą.
 
2023 03 19 19h58 02
2023 03 19 19h58 28

Szerokie wejście zasilania

 • Wytrzymałe rozwiązania komputerowe Winmate do pojazdów oferują szeroki pobór mocy, aby wspierać niestabilne zasilanie z pojazdu podczas uruchamiania i wyłączania.

Możliwość pracy w gorącym i zimnym magazynie

 • Aby sprostać wymagającym rozwiązaniom związanym z łańcuchem chłodniczym, nasze wzmocnione komputery są wyposażone w czujniki termiczne, które automatycznie włączają i wyłączają odszraniacz (opcja), aby uniknąć wewnętrznej kondensacji i zapewnić stabilną wydajność.
2023 03 19 19h58 48
2023 03 19 19h59 12

Szybki i łatwy w użyciu

 • Konfigurowalne klawisze funkcyjne oszczędzają czas i ułatwiają wyszukiwanie ulubionych aplikacji.

Niezawodny i wytrzymały

 • Komputery do montażu stacjonarnego mają mocną obudowę, aby przetrwać rygory na drodze. Jest zgodny ze standardem MIL-STD-810G w zakresie odporności na wibracje, upadki i wstrząsy.
2023 03 19 19h59 45

Bezpieczeństwo i standardy

 • Aprobaty/oznakowanie

  – CE, FCC, UL60950-1, EN60950-1, PTCRB, FCC (emisje elektromagnetyczne), IC (ICES-003)

 • Pełna klasa ochrony IP65

  – Odporny na wodę i kurz

 • Przetestowano zgodnie z normą MIL-STD-810G

  – Wstrząs, wibracja, upadek

 • Zatwierdzenie przewoźnika

  – PTCRB, AT&T

 • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi

  – Kompatybilny z SOTI MobiControl

Uzyskaj bezpłatną konsultację dotyczącą rozwiązania w zakresie energii i usług użyteczności publicznej

Niezależnie od Twoich celów, Winmate jest tutaj, aby Ci pomóc. Jeśli koncentrujesz się na zwiększeniu szybkości obsługi, poprawie wyników finansowych, ekspansji za pośrednictwem nowych kanałów, dodawaniu lokalizacji, badaniu franczyzy lub maksymalizacji lojalności klientów. Winmate zapewnia wytrzymałe rozwiązania mobilne, które są w stanie zwiększyć produktywność w terenie. Nasze wytrzymałe rozwiązania mobilne są zbudowane tak, aby wytrzymać rygory najtrudniejszych środowisk i mają na celu poprawę wydajności i produktywności pracowników terenowych. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów, aby poznać sprzęt, który najlepiej pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

Zadaj nam pytanie

Produkty Powiązane

Wytrzymałe PDA

E500QK

Wytrzymałe tablety z systemem Windows

M101P

Wytrzymałe tablety z systemem Windows

M101S

Box PC

ITMH100

HMI (P-CAP)

W10IB3S-EHH2