Rozwiązanie dla przemysłu metalowego i wydobywczego

Technologia jutra dla dzisiejszych wyzwań.

Wyzwania branżowe

Dzisiejsze górnicze centrum dowodzenia wymaga wytrzymałych rozwiązań, które wytrzymają żywioły, zapewnią górnikom bezpieczeństwo i zapewnią niezawodną, ​​połączoną wydajność w podziemnym miejscu pracy.

Pracownicy terenowi napotykają różne wyzwania, pracując w odległych lokalizacjach i nieznanych środowiskach, a każda minuta przestoju skutkuje utratą dochodów. Dostęp do krytycznych informacji i komunikacja bezprzewodowa to najważniejsze priorytety dla pracowników, którzy chcą zapewnić szybką obsługę. Winmate zapewnia wytrzymałe rozwiązania, które są w stanie zwiększyć produktywność w terenie.

Winmate rozumie potrzeby pracowników terenowych i dostarcza rozwiązania dla wyzwań przemysłowych:

 • Zmaksymalizuj wydajność i czas pracy w kopalniach podziemnych
  Pracownicy terenowi wymagają kieszonkowych, wytrzymałych urządzeń mobilnych z wyjątkowymi wbudowanymi możliwościami gromadzenia danych.
 • Walka z trudnymi pułapkami środowiskowymi
  Wytrzymałe rozwiązania mobilne do przemysłowych prac terenowych muszą być odporne na trudne warunki pogodowe, takie jak wysoka i niska temperatura, wstrząsy, wibracje, wilgotność.
 • Zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i wydajności
  Komputery z certyfikatem ATEX Zone 2 do zdalnego gromadzenia danych, wizualizacji procesów i sterowania. Nadaje się do zastosowania w strefie ATEX, gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo.
 • Upewnij się, że projekt chroni system przez długi czas
  Wysokowydajne obliczenia z procesorem Intel® Core™ i5/i7 do najbardziej wymagających zadań. System termiczny jest bezwentylatorowy, a opływowa obudowa zapewnia wysoce efektywne odprowadzanie ciepła.
 • Zapewnij intuicyjność i wydajność
  Konieczność gromadzenia danych z kodów kreskowych, tagów RFID, zdjęć na miejscu i filmów z różnych źródeł.

Przegląd

Przepisy prawa i ustawodawstwa krajów na całym świecie wymagają, aby sprzęt elektryczny był projektowany i produkowany w sposób umożliwiający bezpieczne użytkowanie w środowiskach lub atmosferach, które mogą być potencjalnie niebezpieczne. Te niebezpieczne obszary definiuje się jako miejsca, w których występują łatwopalne gazy lub opary, łatwopalne ciecze, łatwopalny pył lub łatwopalne włókna lub latające elementy.

Winmate oferuje komputery panelowe z certyfikatem ATEX Zone 2 i Class 1 Division 2 (C1D2) do zdalnego gromadzenia danych, wizualizacji procesów i sterowania. Bezpieczne technologie pomagają poprawić produktywność, bezpieczeństwo i wydajność rafinerii ropy naftowej. Skutecznie kontroluj procesy, aby obniżyć koszty operacyjne i uzyskać większy zysk. Nasze rozwiązania komputerowe są stosowane w aplikacjach rafineryjnych i petrochemicznych i pomogły wielu firmom poprawić produktywność, bezpieczeństwo i wydajność.

Nasze rozwiązania górnicze obejmują:

 • ATEX Przemysłowe wyświetlacze i komputery panelowe
 • C1D2 Przemysłowe wyświetlacze i komputery panelowe
 • Komputery panelowe z serii G-WIN

Co to są komputery panelowe lub wyświetlacze klasy ATEX lub C1D2 Rugged?

Fabryka Winmate posiada certyfikaty UL i CSA z Systemem Zarządzania Jakością. Winmate oferuje certyfikowane rozwiązania ATEX i Class 1 Division 2 (C1D2) do utrzymywania bezpiecznych operacji i gromadzenia szczegółowych, wrażliwych danych na odległych platformach wiertniczych i lokalizacjach rurociągów w celu spełnienia wymagań bezpieczeństwa.

Do klasyfikacji sprzętu Winmate zazwyczaj stosuje zarówno North American National Electric Code (NEC), jak i europejską dyrektywę ATEX. Według OSHA, NEC definiuje niebezpieczne miejsca jako obszary, w których może istnieć zagrożenie pożarem lub wybuchem z powodu łatwopalnych gazów lub oparów, łatwopalnych cieczy, łatwopalnego pyłu lub łatwopalnych włókien lub latających cząstek. NEC sklasyfikował niebezpieczne lokalizacje na trzy sposoby; rodzaj, stan i charakter.

Ruch korporacyjny z SOTI ® MOBICONTROL ™

Winmate współpracuje z SOTI, aby dostarczać klientom MobiControl, jedne z najbardziej zaufanych na świecie rozwiązań Business Mobility Administration i Carry Your Device Monitoring. MobiControl pozwala firmom zajmować się, wspierać, zabezpieczać i monitorować urządzenia mobilne odpowiedzialne za korporację i pracowników od początku do końca. Twoja firma może mieć całkowitą kontrolę, począwszy od aplikacji gadżetu, a skończywszy na wycofaniu narzędzia, bez względu na typ, system telefonii komórkowej i lokalizację. Rozszerzenia Winmate są starannie dołączone wraz z MobiControl, co umożliwia tworzenie komputerów z telefonami komórkowymi opartych na systemie Android ™, które są naprawdę gotowe do pracy w przedsiębiorstwie.

Scenariusz użytkownika

2023 03 20 01h09 56

Podstawowe możliwości / zalety

Projekt schematu iskrobezpiecznego

 • Nasi inżynierowie projektują układ elektroniczny w taki sposób, aby w każdych warunkach awaryjnych temperatura nigdy nie wzrosła do wartości, która może spowodować zapłon wybuchowych gazów.
2023 03 20 01h10 21
2023 03 20 01h10 42

Nieiskrzący

 • Nasza konstrukcja gwarantuje, że nie dojdzie do zapłonu niebezpiecznej atmosfery. Osiąga się to poprzez zapewnienie, że do obszaru niebezpiecznego przedostają się tylko niskie napięcia i prądy oraz że nie jest możliwe magazynowanie znacznej ilości energii.

Proces zalewania bez powietrza

 • Winmate wykonuje zalewanie komponentów elektronicznych bez użycia powietrza we własnym zakresie. Zalewanie zapobiega uszkodzeniu podłoża w trudnych warunkach lub przed wibracjami lub innymi potencjalnie szkodliwymi zastosowaniami.
2023 03 20 01h11 04

Bezpieczeństwo i standardy

 • Bezpieczeństwo

  – CE, FCC, CCC

 • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi

  – Kompatybilny z SOTI MobiControl

 • MIL-STD-810G

  – Wstrząsy, wibracje i upadki

 • Pełna klasa ochrony IP65

  – Odporny na wodę i kurz

Uzyskaj bezpłatną konsultację dotyczącą rozwiązania w zakresie energii i usług użyteczności publicznej

Niezależnie od Twoich celów, Winmate jest tutaj, aby Ci pomóc. Jeśli koncentrujesz się na zwiększeniu szybkości obsługi, poprawie wyników finansowych, ekspansji za pośrednictwem nowych kanałów, dodawaniu lokalizacji, badaniu franczyzy lub maksymalizacji lojalności klientów. Winmate zapewnia wytrzymałe rozwiązania mobilne, które są w stanie zwiększyć produktywność w terenie. Nasze wytrzymałe rozwiązania mobilne są zbudowane tak, aby wytrzymać rygory najtrudniejszych środowisk i mają na celu poprawę wydajności i produktywności pracowników terenowych. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów, aby poznać sprzęt, który najlepiej pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

Zadaj nam pytanie

Produkty Powiązane

Wytrzymałe PDA

P400M9

Wytrzymałe PDA

E430RQ8

Wytrzymałe PDA

E500RM9

Tablet przemysłowy

Tablet przemysłowy M140TGT

Wytrzymałe tablety z systemem Windows

M116PT