Rozwiązanie infrastrukturalne

Rozwój nigdy się nie wyłącza

Wyzwania branżowe

Cyfrowa organizacja oparta na danych, działająca w środowisku wielu chmur, wykorzystująca sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe, IoT, przetwarzanie brzegowe i nie tylko, odnosi korzyści. Wiedza o tym, gdzie znajdują się dane, efektywne ich przenoszenie i synchronizacja w taki sposób, aby znajdowały się we właściwym miejscu, ma kluczowe znaczenie. Od ciągłej replikacji po szybkie migracje — nasze oferty umożliwiają dostosowanie infrastruktury do potrzeb aplikacji.

Pracownicy terenowi napotykają różne wyzwania, pracując w odległych lokalizacjach i nieznanych środowiskach, a każda minuta przestoju skutkuje utratą dochodów. Dostęp do krytycznych informacji i komunikacja bezprzewodowa to najważniejsze priorytety dla pracowników, którzy chcą zapewnić szybką obsługę. Winmate zapewnia wytrzymałe rozwiązania mobilne, które są w stanie zwiększyć produktywność w terenie.

Winmate rozumie potrzeby pracowników terenowych i dostarcza rozwiązania dla wyzwań przemysłowych:

 • Zmienne warunki pogodowe
  Tablety lub komputery podręczne do przemysłowych prac terenowych powinny być odporne na różne warunki pogodowe, takie jak wysoka i niska temperatura, deszcz i kurz.
 • Mobilność
  Pracownicy terenowi wymagają kieszonkowych, wytrzymałych urządzeń mobilnych z wyjątkowymi wbudowanymi możliwościami gromadzenia danych.
 • Zbieranie danych
  Konieczność gromadzenia danych z kodów kreskowych, tagów RFID, zdjęć na miejscu i filmów z różnych źródeł.
 • Praca w odległych lokalizacjach
  Możliwości sygnału bezprzewodowego muszą być wystarczająco silne, aby pracować w odległych lokalizacjach, takich jak kopalnie, lasy lub obszary podmiejskie miasta.

Przegląd

Winmate EAC PRO Box PC to potężne rozwiązanie wbudowane, wyposażone w wydajny procesor i wyjątkowe możliwości przetwarzania wideo. EAC PRO ma porty I/O i rozszerzalne karty PCIe do wyświetlaczy fabrycznych, przemysłowych, pomiarów wizyjnych, nadzoru, automatyzacji maszyn i obrazowania medycznego w wysokiej rozdzielczości.

Nasze rozwiązania obejmują:

 • Wyświetlacz przemysłowy
 • Komputery wbudowane
 • Komputer pudełkowy
 • Brama IoT
 • Wbudowana płyta
 • Serwer Rackowy

Co to jest rozwiązanie mobilne dla przedsiębiorstw

Tough jest często nadużywane w reklamach. Ale prawdziwa sprawa wytrzymałego komputera to coś więcej niż tylko dodatkowa osłona przed niewielkimi turbulencjami i uderzeniami. Poza rozmiarem urządzenia przenośnego i funkcjami bezprzewodowymi, rzeczywiste wytrzymałe komputery są przystosowane do różnych rodzajów niewłaściwego użytkowania, takich jak brutalna praca w terenie, pogoda itp. Musi mieć co najmniej dwie formy certyfikacji. Jednym z nich jest wojskowy standard MIL-STD, który potwierdza, że ​​sprzęt został przetestowany w różnych trudnych sytuacjach, pierwotnie opracowanych do zastosowań wojskowych. Drugi to Ingress Protection, stopień ochrony IP, który weryfikuje ochronę przed brudnym, zapylonym środowiskiem, wilgocią i wodą. Bez tych certyfikatów wytrzymałość gadżetu można uznać za zwykły marketing.

Scenariusz użytkownika

2023 03 20 01h38 29

Podstawowe możliwości / zalety

Zbudowany, aby przetrwać

 • Uszczelniony do IP65, wytrzymały komputer przenośny Winmate jest zbudowany tak, aby wytrzymać trudne warunki, chronić przed wodą i kurzem. Jest zgodny z normą MIL-STD-810G i może pracować w ekstremalnych temperaturach oraz wytrzymać wstrząsy, wibracje i upadki z pięciu stóp.
2023 03 20 01h38 53
2023 03 20 01h39 13

Konstrukcja bez wentylatora

 • System chłodzenia bez wentylatora zapewnia bardzo niskie zużycie energii, a także zapobiega wibracjom, wstrząsom i cyrkulacji kurzu.

Dane w czasie rzeczywistym i łączność bezprzewodowa

 • Dostęp do właściwych informacji w czasie rzeczywistym ma kluczowe znaczenie dla pracowników mobilnych. Funkcje WWAN, WLAN i BT umożliwiające niezawodną komunikację w dowolnym miejscu i czasie. Z wbudowaną kamerą z tyłu, użytkownicy mogą natychmiast robić zdjęcia, nagrywać filmy i dokumenty lub wykorzystywać przednią kamerę do samodzielnego nagrywania wideo lub komunikacji wideo.
2023 03 20 01h39 33

Bezpieczeństwo i standardy

 • Bezpieczeństwo

  – CE, FCC, CCC

 • MIL-STD-810G

  – Wstrząsy, wibracje i upadki

 • Pełna klasa ochrony IP65

  – Wodo i pyłoszczelny

 • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi

  – Kompatybilny z SOTI MobiControl

 • IEC 61850 (EMC, EMI)

  – Produkt spełniający normę IEC 61850-3 zapewnia pełnozakresowe, redundantne zasilanie, zapewniające wysoką jakość przesyłu energii elektrycznej.

  Sprzęt spełniający wymagania normy IEC 61850-3 charakteryzuje się następującymi cechami:

Niezawodność

System automatyki podstacji (SAS) będzie nadal działał, gdy pojedynczy element komunikacyjny ulegnie awarii.

Dostępność

Sprzęt zapewnia tworzenie kopii zapasowych systemu i danych oraz zapobiega skutkom przełączania awaryjnego systemu.

Łatwość konserwacji

Dobrze wyszkoleni technicy zapewnią serwis on-line i na miejscu.

Bezpieczeństwo

Sprzęt może chronić system przed potencjalnymi zagrożeniami i niestabilnością.

Integralność danych

System będzie utrzymywał fałszywe dane na pewnych poziomach, aby spełnić standard I1, I2 lub I3.

Uzyskaj bezpłatną konsultację dotyczącą rozwiązania w zakresie energii i usług użyteczności publicznej

Niezależnie od Twoich celów, Winmate jest tutaj, aby Ci pomóc. Jeśli koncentrujesz się na zwiększeniu szybkości obsługi, poprawie wyników finansowych, ekspansji za pośrednictwem nowych kanałów, dodawaniu lokalizacji, badaniu franczyzy lub maksymalizacji lojalności klientów. Winmate zapewnia wytrzymałe rozwiązania mobilne, które są w stanie zwiększyć produktywność w terenie. Nasze wytrzymałe rozwiązania mobilne są zbudowane tak, aby wytrzymać rygory najtrudniejszych środowisk i mają na celu poprawę wydajności i produktywności pracowników terenowych. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów, aby poznać sprzęt, który najlepiej pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

Zadaj nam pytanie

Produkty Powiązane

Wytrzymałe PDA

E430RQ8

Wytrzymałe PDA

E500RM9

Wytrzymałe tablety z systemem Windows

M101WK

Wytrzymałe tablety z systemem Windows

M101PR

Wytrzymałe tablety z Androidem

M700DM9