    R12IE3S-IPM2
    Tagi produktów
    NOWE PRODUKTY:
    • P400M9 DMR P400M9-DMR
    • P400M9 P400M9
    • Wytrzymałe PDA E500QK Wytrzymałe PDA E500QK
    • Opis
    • Specyfikacja Techniczna
    • Pobieranie
    • 12,1-calowy wyświetlacz LCD TFT SVGA
    • Procesor Intel® Celeron® Elkhart Lake N6211
    • 1 x SO-DIMM, maks. 16GB DDR4
    • 2x Gigabitowy Ethernet
    • Obsługuje 2 x SATA III, 4 x COM, 2 x USB 3.2 Gen 1, 4 x USB 2.0
    Rozmiar
    12,1 cali
    Rozdzielczość
    1024×768
    Dotyk / Szkło
    Rezystancyjny ekran dotykowy (opcjonalnie)
    Szkło ochronne bez funkcji dotykowej (opcjonalnie)
    Jasność
    500 nitów
    Kontrast
    1000:1
    Kąty widzenia
    Aktywne pole
    245.76×184.32 mm
    Procesor
    Intel® Celeron® N6211 (do 2.6GHz)
    Intel® Celeron® N6210 (do 3.0GHz)
    (opcjonalnie)
    Pamięć RAM
    1 x SO-DIMM, DDR4 3200 MHz, 4 GB
    8 GB (opcjonalnie)
    16 GB (opcjonalnie)
    Dysk
    1 dysk SSD M.2 2242 z kluczem B 128 GB
    M.2 2242 B-key SSD do 512 GB (opcjonalnie)
    1 x SATA III dla 2,5-calowego dysku SSD/HDD o pojemności do 1 TB (opcjonalnie)
    Kontroler ethernetu
    2 x Intel® Ethernet Controller
    Zabezpieczenia
    TPM 2.0
    System operacyjny
    Windows 11 IoT Enterprise SAC (64 bit) (opcjonalnie)
    Windows 11 Pro 64 bit (opcjonalnie)
    Windows 10 IoT Enterprise (64 bit) (opcjonalnie)
    Linux Ubuntu 22.04 (opcjonalnie)
    Wymiary
    324 x 274 x 57 mm
    Wycięcie
    303 x 234.5mm
    Uchwyt
    Montaż na panelu
    Uchwyt VESA
    Obudowa
    Metalowa obudowa
    System chłodzenia
    Design bez wentylatora
    Port USB
    2 x USB3.2 Gen2x1 (Typu A)
    Port szeregowy
    1 x RS232/422/485 (Domyślnie RS232)
    1 x RS232
    LAN
    2 x Giga LAN RJ45 Kontroler
    Wideo
    1 x HDMI 2.0 (opcjonalnie)
    Dźwięk
    2 x Głośnik
    Port rozszerzeń
    2 x M.2 slot (1 dla WiFi, 1 dla SSD)
    Wskaźniki
    1 x wskaźnik LED zasilania
    1 x wskaźnik LED dysku
    Pokrętło jasności
    1 x pokrętło regulacji jasności
    Wejście zasilania
    1 x 12V DC, 2.5φ DC jack
    Wilgoć pracy
    od 10% do 90% RH, bez kondensacji
    Temperatura pracy
    0°C do 50°C
    Temperatura przechowania
    -10°C do 60°C
    Klasa IP
    Przód IP65
    Certyfikaty
    CE, FCC
    Przyciski
    1 x przycisk zasilania
    1 x przycisk resetowania
    Akcesoria
    Przejściówka 100~240V AC na DC
    Kabel zasilający
    Śruby VESA
    Klipsy montażowe
    Moc znamionowa
    12V DC
    Adapter
    12V 50W