    R12IP7T-CHM2WT
    • t15 1 5
    • e10 1 3
    Intel Pentium N4200 1.1GHz/4GB RAM/128GB/12,1″ 1024×768
    • t15 1 5
    • e10 1 3
    Tagi produktów
    NOWE PRODUKTY:
    • P400M9 DMR P400M9-DMR
    • P400M9 P400M9
    • Wytrzymałe PDA E500QK Wytrzymałe PDA E500QK
    • Opis
    • Specyfikacja Techniczna
    • Pobieranie
    • Procesor Intel® Pentium® N4200 Apollo Lake 1,10 GHz
    • Elastyczne urządzenia pamięci masowej, jeden 2,5-calowy dysk twardy i jedno gniazdo SSD
    • Wiele wejść/wyjść, 2 porty szeregowe, 4 porty USB 3.0
    • Wejście zasilania 12 V DC
    • Obsługa DP 4096 x 2160 przy 60 Hz
    • Obsługa HDMI 3840 x 2160 przy 30 Hz
    Rozmiar
    12,1 cali
    Rozdzielczość
    1024×768
    Dotyk / Szkło
    Rezystancyjny ekran dotykowy (opcjonalnie)
    Szkło ochronne bez funkcji dotykowej (opcjonalnie)
    Jasność
    500 nitów
    Kontrast
    1000:1
    Kąty widzenia
    Aktywne pole
    245.76×184.32 mm
    Procesor
    Intel Pentium N4200 1.1GHz (do 2.5GHz)
    Pamięć RAM
    2 x SO-DIMM, DDR3L 1866 MHz, 4GB
    8GB (opcjonalnie)
    Dysk
    1 x M.2 2242 SSD 128GB
    M.2 2242 SSD do 512GB (opcjonalnie)
    Kontroler ethernetu
    2 x Intel® Ethernet Controller
    Zabezpieczenia
    TPM 2.0
    System operacyjny
    Windows 10 IoT Enterprise (64 bit) (opcjonalnie)
    Linux Ubuntu 20.04 (opcjonalnie)
    Wymiary
    300 x 250 x 70 mm
    Uchwyt
    Uchwyt VESA
    Obudowa
    Metalowa obudowa
    System chłodzenia
    Design bez wentylatora
    Port USB
    4 x USB3.2 Gen1x1 (Typu A)
    Port szeregowy
    1 x RS232/422/485 (Domyślnie RS232)
    1 x RS232
    LAN
    2 x Giga LAN RJ45 Kontroler
    Wideo
    1 x DP1.2
    1 x HDMI 1.4 (opcjonalnie)
    1 x VGA (opcjonalnie)
    Dźwięk
    1 x Mic in
    1 x Line out
    2 x Głośniki
    Port rozszerzeń
    2 x M.2 slot (1 dla WiFi, 1 dla SSD)
    1 x PCIe 2.0 x1 (opcjonalnie)
    Wskaźniki
    1 x wskaźnik LED zasilania
    1 x wskaźnik LED dysku
    Pokrętło jasności
    1 x pokrętło regulacji jasności
    Wejście zasilania
    1 x 12V DC, Din4 pin connector
    Wilgoć pracy
    od 30% do 90% RH, bez kondensacji
    Temperatura pracy
    -20°C do 60°C
    Temperatura przechowania
    -25°C do 65°C
    Certyfikaty
    CE, FCC
    Przyciski
    1 x przycisk zasilania
    1 x przycisk resetowania
    Akcesoria
    Przejściówka 100~240V AC na DC
    Kabel zasilający
    Śruby VESA
    Moc znamionowa
    12V DC
    Adapter
    12V 50W