    R12IT3S-IPM2
    • ie08 3
    Intel Core i5-1135G7 2.4GHz/4GB RAM/128GB/12,1″ 1024×768
    • ie08 3
    Tagi produktów
    NOWE PRODUKTY:
    • P400M9 DMR P400M9-DMR
    • P400M9 P400M9
    • Wytrzymałe PDA E500QK Wytrzymałe PDA E500QK
    • Opis
    • Specyfikacja Techniczna
    • Pobieranie
    • Wyświetlacz LCD TFT XGA o przekątnej 12,1 cala
    • Procesor Intel® Core™ i5-1135G7 2,4 GHz (turbo do 4,2 GHz)
    • System chłodzenia bez wentylatora i bardzo niski pobór mocy
    • Przód IP65
    • 1 x SO-DIMM, DDR4 3200 MHz (maks. 32 GB)
    • Zintegrowany podwójny Gigabit Ethernet
    • 1 x gniazdo M.2 z wpustem M na dysk SSD M.2 2242 SATA III Opcjonalny dysk SSD M.2 2280 NVME
    Rozmiar
    12,1 cali
    Rozdzielczość
    1024×768
    Dotyk / Szkło
    Rezystancyjny ekran dotykowy (opcjonalnie)
    Szkło ochronne bez funkcji dotykowej (opcjonalnie)
    Jasność
    500 nitów
    Kontrast
    1000:1
    Kąty widzenia
    Aktywne pole
    245.76×184.32 mm
    Procesor
    Intel Core i5-1135G7 2.4GHz (do 4.2GHz)
    Pamięć RAM
    1 x SO-DIMM, DDR4 3200 MHz, 4GB
    8GB (opcjonalnie)
    16GB (opcjonalnie)
    32GB (opcjonalnie)
    Dysk
    1 x M.2 M-Key 2242 SATA SSD lub 1 x M.2 M-Key 2280 NVMe SSD
    128GB
    256GB (opcjonalnie)
    512GB (opcjonalnie)
    1TB(dla NVMe) (opcjonalnie)
    2TB(dla NVMe) (opcjonalnie)
    4TB(dla NVMe) (opcjonalnie)
    1 x SATA III , do 2TB (opcjonalnie)
    Kontroler ethernetu
    2 x Intel® Ethernet Controller
    Zabezpieczenia
    TPM 2.0
    System operacyjny
    Windows 11 IoT Enterprise SAC (64 bit) (opcjonalnie)
    Windows 11 Pro 64 bit (opcjonalnie)
    Windows 10 IoT Enterprise (64 bit) (opcjonalnie)
    Linux Ubuntu 22.04 (opcjonalnie)
    WLAN
    Wsparcie (opcjonalnie)
    BT
    Wsparcie (opcjonalnie)
    Wymiary
    324 x 274 x 67 mm
    Wycięcie
    302 x 234.3 mm
    Uchwyt
    Otwarta rama
    Uchwyt panelu
    Uchwyt VESA
    Obudowa
    Metalowa obudowa
    System chłodzenia
    Design bez wentylatora
    Port USB
    2 x USB3.2 Gen2x1 (Typu A)
    Port szeregowy
    1 x RS232/422/485 (Domyślnie RS232)
    1 x RS232
    LAN
    2 x Giga LAN RJ45 Kontroler
    Wideo
    1 x HDMI 2.0 (opcjonalnie)
    Dźwięk
    2 x Głośnik
    Port rozszerzeń
    1 x gniazdo M.2 2242/2280 z wpustem M na dysk SSD SATA/NVMe
    1 x gniazdo M.2 2230 Key E dla Wi-Fi (opcjonalnie)
    Wskaźniki
    1 x wskaźnik LED zasilania
    1 x wskaźnik LED dysku
    Pokrętło jasności
    1 x pokrętło regulacji jasności
    Wejście zasilania
    1 x 12V DC, 2.5φ DC jack
    Wilgoć pracy
    od 10% do 90% RH, bez kondensacji
    Temperatura pracy
    0°C do 50°C
    Temperatura przechowania
    -10°C do 60°C
    Klasa IP
    Przód IP65
    Certyfikaty
    CE, FCC
    Przyciski
    1 x przycisk zasilania
    1 x przycisk resetowania
    Akcesoria
    Przejściówka 100~240V AC na DC
    Kabel zasilający
    Śruby VESA
    Klipsy montażowe
    Moc znamionowa
    12V DC
    Adapter
    12V 120W