    R12L600-PMM2
    • l15 1 5
    • t12 1 6
    12,1″, 1024 x 768/500 nitów/700:1
    Kategorie: Montaż panelowy, Wyświetlacz montowany na panelu Znacznik: wyświetlacz
    • l15 1 5
    • t12 1 6
    Tagi produktów
    NOWE PRODUKTY:
    • P400M9 DMR P400M9-DMR
    • P400M9 P400M9
    • Wytrzymałe PDA E500QK Wytrzymałe PDA E500QK
    • Opis
    • Specyfikacja Techniczna
    • Pobieranie
    • 12,1″, 1024 x 768
    • Wejście VGA i HDMI
    • Mocowanie panelowe
    • Mocowanie VESA
    Rozmiar
    12,1 cali
    Dotyk / Szkło
    Rezystancyjny ekran dotykowy
    Szkło ochronne bez funkcji dotykowej (opcjonalnie)
    SAW Touch (powierzchniowa fala akustyczna) (opcjonalnie)
    Rozdzielczość
    1024 x 768
    Jasność
    500 nitów
    Kontrast
    700:1
    Kąty widzenia
    Kolor wyświetlacza
    16.2M Kolory
    Aktywne pole
    245.76 x 184.32 mm
    Wymiary
    324 x 274 x 43 mm
    Wycięcie
    303 x 252 mm
    Uchwyt
    Uchwyt VESA/Uchwyt panelu
    Obudowa
    Metalowa obudowa z aluminiową ramką
    System chłodzenia
    Design bez wentylatora
    Port USB
    1 x USB dla ekranu dotykowego
    Wideo
    1 x VGA
    1 x HDMI (opcjonalnie)
    1 x DVI (opcjonalnie)
    Audio
    Wejście liniowe audio (3,5 mm) (opcjonalnie)
    2 x głośnik (opcjonalnie)
    Wilgoć pracy
    od 10% do 90% RH, bez kondensacji
    Temperatura pracy
    0°C do 50°C
    Temperatura przechowania
    -10°C do 60°C
    Certyfikaty
    CE, FCC
    Przyciski
    5 klawiszy: – , + , Zasilanie, Esc, Enter
    Akcesoria
    1 kabel VGA
    1 kabel HDMI
    Przejściówka 100~240V AC na DC
    Kabel zasilający
    Podręcznik
    Śruby VESA (zależy od produktu)
    Opcjonalne akcesoria
    Pilot zdalnego sterowania (opcjonalnie, różni się w zależności od produktu)
    Moc znamionowa
    Wejście 12V prądu stałego