    R15IF7T-CHC3
    • b15 1 3
    • pr15 1
    Intel Core i7-9700TE 1.8GHz/4GB RAM/128GB/15″ 1024×768
    • b15 1 3
    • pr15 1
    Tagi produktów
    NOWE PRODUKTY:
    • P400M9 DMR P400M9-DMR
    • P400M9 P400M9
    • Wytrzymałe PDA E500QK Wytrzymałe PDA E500QK
    • Opis
    • Specyfikacja Techniczna
    • Pobieranie
    • 15” Rozdzielczość 1024 x 768
    • Procesor Intel® Core™ i3/i5/i7 dziewiątej generacji (odświeżenie Coffee Lake)
    • Elastyczne urządzenia pamięci masowej, jeden 2,5-calowy dysk twardy i jeden dysk SSD
    • Wiele wejść/wyjść, 2 porty szeregowe, 4 porty USB 3.2 Gen. 1
    • Wejście zasilania 12 V DC
    • Obsługa DP 4096 x 2304 przy 60 Hz
    • Obsługa HDMI 4096 x 2304 przy 24 Hz
    Rozmiar
    15 cali
    Rozdzielczość
    1024×768
    Dotyk / Szkło
    Rezystancyjny ekran dotykowy (opcjonalnie)
    Szkło ochronne bez funkcji dotykowej (opcjonalnie)
    Jasność
    300 nitów
    Kontrast
    2000:1
    Kąty widzenia
    Aktywne pole
    304.1×228.1 mm
    Procesor
    Intel Core i7-9700TE 1.8GHz (do 3.8GHz)
    Intel Core i5-9500TE 2.2GHz (do 3.6GHz) (opcjonalnie)
    Intel Core i3-9100TE 2.2GHz (do 3.2GHz) (opcjonalnie)
    Chipset
    Intel® B360 (Bez vPRO)
    Intel® Q370 (Wspiera vPRO i NVMe) (opcjonalnie)
    Pamięć RAM
    1 x SO-DIMM, DDR4 2400 MHz, 4GB
    8GB (opcjonalnie)
    16GB (opcjonalnie)
    32GB (opcjonalnie)
    2 x SO-DIMM, DDR4 2400 MHz, 4GB (opcjonalnie)
    8GB (opcjonalnie)
    16GB (opcjonalnie)
    32GB (opcjonalnie)
    64GB (opcjonalnie)
    Dysk
    1 x dysk SSD M.2 2242 z kluczem B 128 GB
    M.2 2242 B-key SSD do 512 GB (opcjonalnie)
    Dysk SSD M.2 2280 M-Key NVME, do 4 TB (opcjonalnie)
    2 x obsługa SATA III RAID 0,1 (opcjonalnie)
    Kontroler ethernetu
    2 x Intel® Ethernet Controller
    Zabezpieczenie
    TPM 2.0
    System operacyjny
    Windows 10 IoT Enterprise (64 bit) (opcjonalnie)
    Linux Ubuntu 20.04 (opcjonalnie)
    WLAN
    Wsparcie (opcjonalnie)
    BT
    Wsparcie (opcjonalnie)
    Wymiary
    360 x 290 x 70 mm
    Uchwyt
    Uchwyt VESA
    Obudowa
    Metalowa obudowa
    System chłodzenia
    Design z wentylatorem
    Port USB
    4 x USB3.2 Gen1x1 (Typu A)
    Port szeregowy
    1 x RS232/422/485 (Domyślnie RS232)
    1 x RS232
    LAN
    2 x Giga LAN RJ45 Kontroler
    Wideo
    1 x DP1.2
    1 x HDMI 1.4 (opcjonalnie)
    Dźwięk
    Mic in
    Line in
    2 x głośniki
    Port rozszerzeń
    2 x M.2 slot (1 dla WiFi, 1 dla SSD)
    1 x PCIe x16 (opcjonalnie)
    Wskaźniki
    1 x wskaźnik LED zasilania
    1 x wskaźnik LED dysku
    Pokrętło jasności
    1 x pokrętło regulacji jasności
    Wejście zasilania
    1 x 12V DC, Din4 pin connector
    Wilgoć pracy
    od 10% do 90% RH, bez kondensacji
    Temperatura pracy
    0°C do 50°C
    Temperatura przechowania
    -10°C do 60°C
    Certyfikaty
    CE, FCC
    Przyciski
    1 x przycisk zasilania
    1 x przycisk resetowania
    Akcesoria
    Przejściówka 100~240V AC na DC
    Kabel zasilający
    Śruby VESA
    Moc znamionowa
    12V DC (Zamykane gniazdo zasilania)
    Adapter
    12V 120W