    R15L100-SPC3
    • r10 3
    15”, 1024×768/300 nitów/2000:1
    • r10 3
    Tagi produktów
    NOWE PRODUKTY:
    • P400M9 DMR P400M9-DMR
    • P400M9 P400M9
    • Wytrzymałe PDA E500QK Wytrzymałe PDA E500QK
    • Opis
    • Specyfikacja Techniczna
    • Pobieranie
    • 15”, 1024×768
    • Obsługa mocowania VESA/YOKE
    • Obudowa ze stali nierdzewnej SUS 316 / AISI 316
    • Pełna wodoodporność i pyłoszczelność IP65
    • Wiązanie optyczne (opcjonalnie)
    Rozmiar
    15 cali
    Dotyk / Szkło
    Projektowany pojemnościowy ekran wielodotykowy
    Rozdzielczość
    1024×768
    Jasność
    300 nitów
    Kontrast
    Kąty widzenia
    Kolor wyświetlacza
    16.2M Kolory
    Aktywne pole
    304.1×228.1 mm
    Wymiary
    378 x 301 x 56.4 mm
    Uchwyt
    Uchwyt VESA
    Jarzmo
    Obudowa
    Obudowa ze stali nierdzewnej
    System chłodzenia
    Design bez wentylatora
    Port USB
    1 x wodoodporne złącze M12 do sterowania ekranem dotykowym
    Wideo
    1x złącze typu M12 do wejścia VGA
    1x wodoodporne złącze dla wejścia DVI (opcjonalnie)
    1x wodoodporne złącze do wejścia HDMI (opcjonalnie)
    Wskaźniki
    1 x wskaźnik LED zasilania
    1 x wskaźnik LED stanu
    Wilgoć pracy
    od 10% do 90% RH, bez kondensacji
    Temperatura pracy
    0°C do 45°C
    Temperatura przechowania
    -20°C do 60°C
    Klasa IP
    IP65
    Certyfikaty
    CE, FCC
    Przyciski
    1 x przycisk zasilania
    1 x Przycisk regulacji w górę
    1 x Przycisk regulacji w dół
    1 x przycisk ESC (automatyczny)
    1 x przycisk OK (menu)
    Akcesoria
    Adapter 100 ~ 240 V AC na DC z wodoodpornym złączem
    Kabel zasilający
    Zewnętrzny kabel USB z wodoodpornym złączem do sterowania za pomocą ekranu dotykowego
    Zewnętrzny kabel VGA z wodoodpornym złączem
    Wodoodporne czapki
    podręcznik
    Śruby VESA
    Opcjonalne akcesoria
    Zewnętrzny kabel HDMI z wodoodpornym złączem (opcjonalnie)
    Zewnętrzny kabel DVI z wodoodpornym złączem (opcjonalnie)
    Moc znamionowa
    12V DC (typ M12)