    W12L100-GCB1
    • l19 1 3
    12.3” 1920 x 720/1000 nitów/1000:1
    Kategorie: Seria G-WIN, Wyświetlacz serii G-WIN GC Znacznik: wyświetlacz
    • l19 1 3
    Tagi produktów
    NOWE PRODUKTY:
    • P400M9 DMR P400M9-DMR
    • P400M9 P400M9
    • Wytrzymałe PDA E500QK Wytrzymałe PDA E500QK
    • Opis
    • Specyfikacja Techniczna
    • Pobieranie
    • 12,3-calowy wyświetlacz PCAP o rozdzielczości 1920 x 720 z przodu IP65
    • Wejście VGA i wejście HDMI
    • Przewidywany pojemnościowy ekran wielodotykowy
    • Przód IP65 dla ochrony przed wodą i pyłem
    Rozmiar
    12,3 cali
    Dotyk / Szkło
    Rezystancyjny ekran dotykowy
    Rozdzielczość
    1920×720
    Jasność
    1000 nitów
    Kontrast
    1000:1
    Kąty widzenia
    Kolor wyświetlacza
    16.7M Kolory
    Wymiary
    325.02 x 146.5 x 44.9 mm
    Uchwyt
    Uchwyt VESA/Uchwyt panelu
    Obudowa
    Plastikowa ramka i aluminiowa tylna pokrywa
    System chłodzenia
    Design bez wentylatora
    Port USB
    1 x USB dla ekranu dotykowego
    Wideo
    1 x VGA
    1 x HDMI (opcjonalnie)
    1 x DVI (opcjonalnie)
    Wilgoć pracy
    od 10% do 90% RH, bez kondensacji
    Temperatura pracy
    0°C do 50°C
    Temperatura przechowania
    -20°C do 60°C
    Wstrząs
    MIL-STD-810G Metoda 516.6
    Wibracje
    MIL-STD-810G Metoda 514.6
    Ocena IP
    Przód IP65
    Certyfikaty
    CE, FCC
    Przyciski
    5 Keys: – , + , Power , Esc , Enter
    Akcesoria
    1 kabel VGA
    1 kabel HDMI
    Przejściówka 100~240V AC na DC
    Kabel zasilający
    podręcznik
    Śruby VESA (zależy od produktu)
    Opcjonalne akcesoria
    Pilot zdalnego sterowania (opcjonalnie, różni się w zależności od produktu)
    Moc znamionowa
    Wejście 12V DC