    R12FA3S-PCM2-POE
    • m3s 1
    • pc 1 2
    NXP i.MX6 Dual Core, 1.0GHz/1GB RAM/16GB/12.1″ 1024×768
    Kategorie: HMI (P-CAP), Seria S HMI Znacznik: tablet
    • m3s 1
    • pc 1 2
    Tagi produktów
    NOWE PRODUKTY:
    • P400M9 DMR P400M9-DMR
    • P400M9 P400M9
    • Wytrzymałe PDA E500QK Wytrzymałe PDA E500QK
    • Opis
    • Specyfikacja Techniczna
    • Pobieranie
    • 12,1” Rozdzielczość 1024 x 768 z Projected Capacitive MultiTouch (PCAP)
    • System chłodzenia bez wentylatora i bardzo niskie zużycie energii
    • Obsługa funkcji PoE
    • Opcjonalna kamera przednia 2 MP
    • Opcjonalny czytnik RFID HF
    • Stylowy wygląd do aplikacji do rezerwacji pokoi, kontroli dostępu i informacji o pokojach
    • Przód IP65 odporny na wodę i kurz
    Rozmiar
    12.1 cali
    Rozdzielczość
    1024×768
    Dotyk / Szkło
    Projektowany pojemnościowy Multi-Touch
    Jasność
    500 nitów
    Kontrast
    1000:1
    Kąty widzenia
    Aktywne pole
    245.76×184.32 mm
    Procesor
    NXP i.MX6 Dual Core, 1.0GHz
    Pamięć RAM
    1GB
    2GB (opcjonalnie)
    Dysk
    eMMC: Onboard 16 GB
    eMMC: Onboard 32 GB (opcjonalnie)
    System operacyjny
    Linux Ubuntu 18.04 (opcjonalnie)
    Android 6.0 (opcjonalnie)
    Debian 7.0 (opcjonalnie)
    Linux 4.1.15 QT 5.5 (opcjonalnie)
    WLAN
    Wsparcie (opcjonalnie)
    BT
    Wsparcie (opcjonalnie)
    RFID
    HF RFID Reader 13.56 MHz (opcjonalnie)
    Wymiary
    296 x 227 x 46 mm
    Wycięcie
    282x207mm
    Uchwyt
    Uchwyt Panelu
    Uchwyt VESA
    Obudowa
    Metalowa obudowa
    System chłodzenia
    Design bez wentylatora
    Port USB
    1 x port konsoli (mini USB)
    1 x USB OTG
    1 x USB 2.0 (Typ-A)
    Port szeregowy
    1 x RS232/422/485
    LAN
    1 x złącze LAN RJ45 z PoE (PD, 802.3 at)
    Wideo
    1 x Micro HDMI (opcjonalne)
    Dźwięk
    1 x głośnik
    Gniazdo kart SD
    1 x gniazdo kart Micro SD
    Port rozszerzeń
    1 x gniazdo mPCIe (dla modułu Wifi o połowę mniejszego)
    CANBUS
    1 x CANBUS, D-sub9
    Wejście zasilania
    1 x 12V DC, 2-Pin Terminal Block
    Wilgoć pracy
    od 10% do 90% RH, bez kondensacji
    Temperatura pracy
    0°C do 50°C
    Temperatura przechowania
    -10°C do 60°C
    Klasa IP
    Przód IP65
    Certyfikaty
    CE, FCC
    Ocena mocy
    12V DC
    Adapter
    12V 50W
    POE
    PoE (PD): zgodny z IEEE 802.3at (25 W)
    Akcesoria
    Przejściówka 100~240V AC na DC
    Kabel zasilający
    Listwa zaciskowa do żeńskiego adaptera kabla 2,5 Ř
    Kabel z otwartym przewodem ze złączem listwy zaciskowej
    Śruby VESA
    Opcjonalne akcesoria
    Uchwyt ścienny VESA (opcjonalnie)
    Stojak biurkowy VESA (opcjonalny)
    Zestaw do montażu na szklanej ścianie (opcjonalny)
    Przedni boczny uchwyt ścienny (opcjonalny)
    Zestaw montażowy wspornika VESA (opcjonalny)
    Pobieranie
    R12FA3S-PCM2-POE
    Podobne produkty
    Tablet Przemysłowy M900P
    Tablet przemysłowy
    Tablet Przemysłowy M900P
    Tablet przemysłowy Winmate M116TG 11,6" z ekranem czytelnym w słońcu do pracy terenowej