    R12IQ3S-PCM2AC-POE
    • fa 1
    • m 1 1
    Qualcomm® Snapdragon™ 660/3GB RAM/32GB/12.1″ 1024×768
    Kategorie: HMI (P-CAP), Seria S HMI Znacznik: tablet
    • fa 1
    • m 1 1
    Tagi produktów
    NOWE PRODUKTY:
    • P400M9 DMR P400M9-DMR
    • P400M9 P400M9
    • Wytrzymałe PDA E500QK Wytrzymałe PDA E500QK
    • Opis
    • Specyfikacja Techniczna
    • Pobieranie
    • System chłodzenia bez wentylatora i bardzo niskie zużycie energii
    • Obsługa funkcji PoE
    • Opcjonalny czytnik RFID HF
    • Stylowy wygląd do aplikacji do rezerwacji pokoi, kontroli dostępu i informacji o pokojach
    • Przód IP65 odporny na wodę i kurz
    • Wbudowany wskaźnik świetlny LED RGB
    Rozmiar
    12.1 cali
    Rozdzielczość
    1024×768
    Dotyk / Szkło
    Projektowany pojemnościowy Multi-Touch
    Jasność
    500 nitów
    Kontrast
    1000:1
    Kąty widzenia
    Aktywne pole
    245.76 x 184.32 mm
    Procesor
    Qualcomm® Snapdragon™ 660 (ośmiordzeniowy 2,2 GHz)
    Pamięć RAM
    3GB LPDDR4
    Dysk
    32GB eMMC
    System operacyjny
    Android 9.0
    WLAN
    Wsparcie (opcjonalnie)
    BT
    Wsparcie (opcjonalnie)
    RFID
    HF RFID Reader 13.56 MHz (opcjonalnie)
    Pasek świetlny
    Wbudowany pasek świetlny LED stanu RGB, po obu stronach
    Wymiary
    296 x 227 x 46 mm
    Wycięcie
    282×207 mm
    Uchwyt
    Uchwyt Panelu
    Uchwyt VESA
    Obudowa
    Aluminium
    System chłodzenia
    Design bez wentylatora
    Port USB
    2 x USB 2.0 (Typu A)
    1 x USB 3.0 (Typu C)
    Port szeregowy
    1 x RS232/422/485
    LAN
    1 x LAN PoE at/af
    Wideo
    1 x Micro HDMI (opcjonalne)
    Dźwięk
    2 x głośnik
    Miejsca na karty SD
    1 x Micro SD slot
    Wilgoć pracy
    od 10% do 90% RH, bez kondensacji
    Temperatura pracy
    0°C do 50°C
    Temperatura przechowania
    -20°C do 60°C
    Wstrząsy
    MIL-STD-810G Metoda 516.6
    Wibracje
    MIL-STD-810G Metoda 514.6
    Klasa IP
    Przód IP65
    Certyfikaty
    CE, FCC
    Ocena mocy
    12V DC z listwą zaciskową
    9~36V (opcjonalnie)
    Adapter
    12V 50W
    POE
    PoE (PD): zgodny z IEEE 802.3at (25 W)
    Akcesoria
    Przejściówka 100~240V AC na DC