Nowy pancerny laptop 15,6″ 4K

Newsletter20230831 Rugged Laptop
„Pancerny” laptop z matrycą 15.6″ 4K od WinMate Polska
Winmate – światowy lider w dziedzinie wytrzymałych rozwiązań komputerowych, z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek swojej najnowszej innowacji – wytrzymałego laptopa serii L156AD z matrycą 15,6” napędzanego rodziną procesorów Intel® 13-generacji, znaną również jako procesor Raptor Lake. Zaprojektowany, aby działać w trudnych warunkach, ten wytrzymały laptop rozpoczyna nową erę wydajności obliczeniowej, odporności i elastyczności w dostosowaniu konfiguracji do potrzeba klienta.
>Zwiększona wydajność: procesor Intel® Raptor Lake
Wykorzystując rodzinę procesorów Intel® 13-generacji, procesor Raptor Lake, wytrzymały laptop 15,6” zapewnia błyskawiczną wielozadaniowość, zwiększoną produktywność i płynne wykonywanie aplikacji wymagających dużych zasobów sprzętowych.
>Ulepszona grafika: Karty graficzne NVIDIA T1000 i A2000
Ze zintegrowanymi kartami graficznymi NVIDIA T1000 i A2000, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów pracujących przy zadaniach związanych z projektowaniem graficznym, multimediami i wizualizacją danych.
>Niezachwiana trwałość: wodoodporna i pyłoszczelna konstrukcja IP65
Dzięki szczelności na pułapie IP65 wytrzymały laptop 15,6 cala doskonale sprawdza się w trudnych warunkach, chroniąc wewnętrzne elementy przed wodą i kurzem. Solidna konstrukcja zapewnia długotrwałą trwałość i niezawodność.
>Bezproblemowa praca: podwójna bateria z możliwością wymiany podczas pracy
Wyposażony w podwójną baterię i konstrukcję z możliwością wymiany akumulatorów podczas pracy, laptop zapewnia nieprzerwaną pracę przez cały dzień, zaspokajając potrzeby mobilnych profesjonalistów.
>Wybór panelu: 4K i FHD
Wytrzymały laptop Winmate model L156AD z LCD 15.6” oferuje profesjonalistom wybór pomiędzy doskonałym wyświetlaczem z rozdzielczością 4K a opcją rozdzielczości Full HD (FHD). Niezależnie od tego, czy chodzi o precyzję wizualną, czy o oszczędzanie energii, użytkownicy mogą wybrać panel odpowiadający ich potrzebom.
> Wyznaczanie nowych wzorców: wytrzymały krajobraz obliczeniowy
Wytrzymały laptop L156AD z LCD 15,6 cala wyznacza nowe standardy wydajności, trwałości i innowacyjności w środowisku wytrzymałych komputerów. Dzięki mocnemu procesorowi, doskonałej grafice, wodoodpornej konstrukcji i funkcji wymiany baterii podczas pracy, ten laptop jest tak dobrze zaprojektowany, aby sprostać zmieniającym się potrzebom branż, które wymagają coraz więcej.
Więcej informacji na temat wytrzymałego laptopa L156AD z LCD 15,6” i wszechstronnej oferty wytrzymałych rozwiązań komputerowych Winmate można znaleźć na stronie www.winmate.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *