Nowy komputer panelowy 12,3″ od Winmate – W12IE3S-GSB1

winmate panel
 Winmate, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie wyświetlaczy przemysłowych, przedstawia swój przełomowy komputer panelowy 12,3″  o rozdzielczości 1920 x 720 z pojemnościowym ekranem wielodotykowym. Ten zaawansowany panel został specjalnie zaprojektowany, aby zrewolucjonizować inteligentne, spersonalizowane kokpity dotykowe.
 
Wyposażony w czterordzeniowy procesor ARM A53 lub kombinację procesorów A78+A55
Mając tę zaawansowaną moc obliczeniową na wyciągnięcie ręki, możesz oczekiwać od swojego urządzenia wyjątkowej wydajności i efektywności. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się codziennymi zadaniami, czy angażujesz się w multimedia, procesory komputera panelowego Winmate zapewniają płynną i bezproblemową obsługę. Ponadto elastyczność tych procesorów pozwala zaspokoić Twoje specyficzne potrzeby, niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiego przetwarzania, czy efektywności energetycznej. Doświadcz produktywności i rozrywki bez wysiłku dzięki komputerowi panelowemu Winmate 12,3″ i zanurz się w świecie płynnej doskonałości technologicznej.
 
Właściwości ekranu wielodotykoweg tegoo  komputera panelowego umożliwiają intuicyjne sterowanie
Komputer panelowy o przekątnej 12,3 cala, umożliwiający użytkownikom nawigację po menu, dostosowywanie ustawień i bezproblemową interakcję z aplikacjami. Od sterowania systemem informacyjno-rozrywkowym po zarządzanie ustawieniami klimatyzacji i dostęp do funkcji nawigacji – komputer panelowy o przekątnej 12,3 cala oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs.
 
Większa produktywność w rolnictwie i logistyce
Komputer panelowy o przekątnej 12,3 cala doskonale nadaje się do stosowania w maszynach rolniczych i magazynowych wózkach widłowych. Wytrzymała konstrukcja zapewnia trwałość nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Wyposażony w zaawansowaną moc obliczeniową i przyjazny dla użytkownika interfejs, ten komputer panelowy usprawnia operacje, zapewniając dane w czasie rzeczywistym i efektywną kontrolę nad maszynami i zapasami.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *