Panele PC od Winmate montowane w pojazdach

Newsletter20230727 GWIN VM 1
Winmate Polska prezentuje  zaprojektowane w obudowie ze stopu aluminium z powłoką antykorozyjną i solidną konstrukcją, aby spełnić wymagania prawie wszystkich zastosowań w trudnych warunkach, takich jak logistyka, transport, zarządzanie flotą, rolnictwo, ciężkie pojazdy itp.
 

Trwałość przy cichej i wydajnej pracy

Dzięki wieloletniej wiedzy specjalistycznej w zakresie obliczeń logistycznych Winmate rozumie środowisko, w którym będzie używany interfejs HMI pojazdu. Typowe wentylatory chłodzące mogą pobierać brud i kurz ze środowiska operacyjnego paneli HMI, co prowadzi do gromadzenia się zanieczyszczeń, awarii urządzeń i przestojów. Seria Winmate G-WIN ma konstrukcję bez wentylatora z pasywnymi żebrami chłodzącymi, które cicho rozpraszają temperaturę. Rozwiązania chłodzące nie tylko redukują hałas, ale także minimalizują zużycie energii, zwiększają niezawodność i wydłużają cykl życia produktu. Seria G-WIN VM z rozwiązaniami chłodzącymi Winmate może być montowana w pojazdach o dużej ładowności, ciężarówkach, wózkach widłowych i różnych środkach transportu drogowego.
 

Technologia obudowy i elastyczność

Jako pionier technologii HMI w pojazdach, seria Winmate G-WIN zawsze opierała się głównie na wysokiej jakości aluminium jako podstawowym materiale w swoich produktach. Aluminium charakteryzuje się doskonałą przewodnością cieplną, wysoką stabilnością mechaniczną i funkcjonalnością nawet w trudnych warunkach.
 
Nasze panele  HMI zostały zaprojektowany, aby zapewnić solidne i wszechstronne rozwiązania dla zastosowań w taborze kolejowym i drogowym, zgodne z normą EN 50155 i przednią ochroną IP65 przed wodą i kurzem. Seria G-WIN VM jest zbudowana tak, aby obsługiwać szeroki zakres napięć roboczych.
 

Idealnie dopasowany sprzęt komputerowy

Interfejs paneli HMI serii G-WIN VM jest oparty na procesorach Intel i działa w systemach operacyjnych Windows IoT Enterprise lub Linux Ubuntu. Zapewnia wysoką wydajność obliczeniową i niskie zużycie energii dla różnych zastosowań. Niezależnie od tego, czy jest to urządzenie wyświetlające, czy kompletny komputer z panelem sterowania, Winmate opiera się na swojej wiedzy specjalistycznej w zakresie technologii paneli dotykowych z samodzielnie opracowanymi i wyprodukowanymi płytami głównymi i BIOS-em.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *