    W12L100-GSB1
    • l12 1 2
    12.3” 1920×720/1000 nitów/1000:1
    • l12 1 2
    Tagi produktów
    NOWE PRODUKTY:
    • P400M9 DMR P400M9-DMR
    • P400M9 P400M9
    • Wytrzymałe PDA E500QK Wytrzymałe PDA E500QK
    • Opis
    • Specyfikacja Techniczna
    • Pobieranie
    • Panel 12,3” 1920 x 720
    • Projektowany pojemnościowy wielodotykowy (PCAP)
    • Pełna wodoodporność i pyłoszczelność IP65
    • Wejście VGA i port USB do obsługi dotykowej
    • Złącza typu M12
    • Zgodność z normą MIL-STD-810F/G dotyczącą wstrząsów/wibracji
    Rozmiar
    12.3 cali
    Dotyk / Szkło
    Projektowany pojemnościowy ekran wielodotykowy
    Rozdzielczość
    1920×720
    Jasność
    1000 nitów
    Kontrast
    1000:1
    Kąty widzenia
    Kolor wyświetlacza
    16.7M Kolory
    Wymiary
    325.02 x 146.5 x 44.9 mm
    Uchwyt
    Uchwyt VESA/Uchwyt panelu
    Obudowa
    Metalowa obudowa z aluminiową ramką
    System chłodzenia
    Design bez wentylatora
    Port USB
    1 x USB dla ekranu dotykowego
    Wideo
    1 x VGA
    Audio
    1 x głośnik
    Wilgoć pracy
    od 10% do 95% RH, bez kondensacji
    Temperatura pracy
    -15°C do 55°C
    Temperatura przechowania
    -30°C do 60°C
    Wstrząs
    40g na 11ms
    Wibracje
    1.48/1.90/2.24 g rms na XYZ/ 5-500Hz
    Ocena IP
    Pełny IP65
    Certyfikaty
    Zgodny z normą MIL-STD-810F/G dotyczącą wibracji/wstrząsów, CE, FCC
    Przyciski
    5 Keys: – , + , Power , Esc , Enter
    Akcesoria
    Skrócona instrukcja obsługi (wersja papierowa)
    Zasilacz sieciowy (tylko dla 7-calowego wyświetlacza)
    Kabel zasilający M12 (brak w zestawie z 7-calowym wyświetlaczem)
    Kabel VGA
    Kabel USB do dotyku
    Nasadka ochronna we/wy x 3
    Moc znamionowa
    12V DC (typ M12)